Uue ajastu kodukliima

Bestairi valik on innovatsioon

Nüüd juba 100 aastat vana Panasonicu tegevust viib edasi soov luua asju, millel on väärtus ja kasu. Kuuskümmend aastat tagasi suunas ettevõte pilgu parimate kodukliima lahenduste väljatöötamisele. Püsiv panustamine innovatsiooni on selle aja vältel loonud rohkelt murrangulisi tehnoloogiaid ja meie spetsialistide hinnangul on Panasonicu soojuspumbad maailma parimad. Palju õnne, Panasonic!

ÕHK-ÕHK SOOJUSPUMP

Maailma parim õhk‑õhk soojuspump

Uus Panasonic VZ9 õhk-õhk soojuspump on võimekaim maailmas – selle kasutegur kütmisel on 6,2.

Taani Energiaagentuuri sõltumatus katselaboris Spar Energi läbi viidud soojuspumpade katsetuses tunnistati uus Panasonic KIT-VZ9-SKE suurima kasuteguriga (SCOP 6.20) soojuspumbaks ja kokkuvõttes ka parimaks õhk-õhk soojuspumbaks maailmas.

Heatcharge – järjepideva innovatsiooni tulemus

VZ-seeria mudeli olulisemaks tehniliseks uuenduseks on Panasonicu poolt patenteeritud Heatcharge tehnoloogia, millega on võimalik salvestada soojust soojuspumba välisosas. Kui tavalise õhksoojuspumba puhul võetakse välisseadme sulatamiseks vajalik soojus köetava ruumi siseõhust, siis soojussalvesti eesmärgiks on anda välisseadme sulatamiseks vajalikku soojust, et sulatamisega ei kaasneks siseõhu jahutamist. Soojussalvesti salvestab kompressorist eralduvat soojust, mis suunatakse sulatamise ajal soojustorude kaudu välisseadme soojusvahetisse, säästes nii energiat. Uus tehnoloogia tagab parimad tulemused ja hoiab toa temperatuuri muutumatuna ka sulatuse ajal.

Tutvu parima õhk-õhk soojuspumbaga toote leheküljel

Ülevaatlikult

  • Töötab ka -35 kraadi juures
  • Nanoe™ õhupuhastussüsteem
  • Ülivaikne töörežiim - vaid 18 dB
  • Keskkonnasõbralik külmaine R32
  • Energia salvestussüsteem
  • Econavi päikese jälgimissüsteem
  • Kiire toime võimsama õhuvoo abil
  • Panasonicu vankumatu töökindlus
  • Uus, elegantsem disain
Madis Licht

Küsi lisa õhk-õhk soojuspumpade spetsialistilt!

Õhksoojuspumpa on võimalik paigaldada pea igasse koju ja sobiva soojuspumba leidmine käib spetsialisti abiga väga hõlpsalt. Palun saada päring meie õhk-õhk soojuspumpade spetsialistile kirja teel aadressile madis.licht@bestair.eu või helista tööpäevadel telefoninumbril +372 511 5204.


ÕHK-VESI SOOJUSPUMP

Kuni 78% kokkuhoidu

Panasonic Aquarea T-CAP õhk-vesi soojuspumbaga säästad võrdluses elektriküttega kuni 78% küttekuludelt.

Silmapaistva efektiivsuse saavutab Panasonic Aquarea T-CAP välisõhus oleva sooja kogumise abil ka külmade talveilmade korral.
Kui tavapärase elektriradiaatori puhul on maksimaalne kasutegur (COP) 1, siis Aquarea T-CAP õhk-vesi soojuspumba kasutegur on 4,84. See tähendab, et Panasonicu soojuspumbaga küttes saab elektriküttega võrreldes iga kulutatud elektri kilovati kohta 3,84 kW rohkem soojusenergiat.

Värvid joonisel
Tarbitava elektri kogus
Saadav soojaenergia

Marko Ljah

Küsi lisa õhk-vesi soojuspumpade spetsialistilt!

Õhk-vesi soojuspumbad kütavad ökonoomselt nii kodu kui ka kodust tarbevett. Sobiva soojuspumba leidmine käib spetsialisti abiga väga hõlpsalt. Palun saada päring meie õhk-vesi soojuspumpade spetsialistile kirja teel aadressile marko.ljah@bestair.eu või helista tööpäevadel telefoninumbril +372 5692 9910.


MAASOOJUSPUMP

Suurima säästu allikas – CTC maasoojuspump Rootsist

CTC on enam kui 90-aastase ajalooga kütteallikate tootja ja antud valdkonna tehnoloogilise arengu eestvedaja Rootsis. Kestva innovatsiooni tulemuseks on erakordselt võimekad maasoojuspumbad, mis võimaldavad kodu küttekuludelt säästa kuni 80%!

CTC maasoojuspumpade valik on lai – seadmeid on võimsuses 6 kuni 17 kW ja hinnad algavad kõigest 3 378 eurost. EcoHeat ja GSi mudelid on täis silmapaistvaid tehnoloogilisi uuendusi:
+ värske vee soojusvaheti tagab alati legionella-bakterist vaba, värske vee ja lisa energiasäästu;
+ kahe eraldi küttegraafiku juhtimise abil kannab CTC soojuspump hoolt, et põrandakütte torudes ei ületaks temperatuur 35 kraadi sellal kui radiaatorites on vajadusel ka 55-kraadine vesi;
+ kütteringi seguklapp tähendab ülivaikset küttesüsteemi töörežiimi;
+ EnergyFlex lahendus võimaldab CTC soojuspumba küttesüsteemi integreerida täiendavaid energia- ja kütteallikaid, nagu näiteks päikesepaneele või tahkekütuse katelt.

Loe rohkem meie CTC maasoojuspumpade lehelt

Hardy Puusepp

Küsi lisa maasoojuspumpade spetsialistilt!

Maasoojuspump on suuteline koguma soojusenergiat maast ja ka veekogust mitmel eri moel. Sobiva soojuspumba leidmine käib spetsialisti abiga väga hõlpsalt. Palun saada päring meie maasoojuspumpade spetsialistile kirja teel aadressile hardy.puusepp@bestair.eu või helista tööpäevadel telefoninumbril +372 5663 0749.